Dzisiaj jest wtorek, 7 lipca 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Benedykt, Cyryl, Metody, Estera, Kira, Rudolf

Wyniki wyborów sołtysów 2011

Od 18 marca do 8 kwietnia 2011 roku na terenie Gminy Sulików przeprowadzone zostały wybory sołtysów i rad sołeckich.

Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki.

L.p. Sołectwo Sołtys Skład Rady Sołeckiej
1. Bierna Genowefa Wilczak-Raczak 1. Helena Twardowska.
2. Jadwiga Przybylska.
3. Kazimierz Więcław.
4. Leokadia Szuchalska.
5. Maria Krawczyk.
6. Marek Młodożeniec.
2. Mała Wieś Dolna Adam Czesnakowski 1. Magdalena Rogólska.
2. Edward Kurjański.
3. Adriana Szczap Kozubska.
4. Justyna Cepowska.
3. Mała Wieś Górna Małgorzata Pławiak 1. Paweł Fąfara.
2. Adriana Bratek-Podhalska.
4. Miedziana Tadeusz Ostapiuk 1. Bogusław Świątek.
2. Anna Jarecka.
3. Arkadiusz Szeszko.
4. Łukasz Kowcik.
5. Mikułowa Anna Marczyk 1. Elżbieta Wąsowska-Bodo.
2. Czesław Nowak.
3. Dorota Święcicka.
4. Artur Bernacki.
5. Justyna Duda.
6. Andrzej Sudomlak.
7. Jan Białostocki.
8. Teresa Pucińska.
6. Radzimów Dolny Andrzej Polowy 1. Aniela Renczelewska.
2. Paweł Hajkowski.
3. Sebastian Wdowikowski.
4. Zbigniew Zieliński.
7. Radzimów Górny Ewa Wrzeszcz 1. Stanisław Wisiecki.
2. Marek Mitorski.
3. Barbara Młynek.
4. Jan Mazur.
5. Jan Jaworski.
6. Józefa Micka.
8. Skrzydlice Elżbieta Wadzicka 1. Renata Pach.
2. Tadeusz Szczurek.
9. Stary Zawidów Beata Mazur 1. Paweł Mikiszewski.
2. Stanisław Mazur.
3. Maria Kulewicz.
4. Elżbieta Mielnik.
10. Studniska Dolne Franciszek Fleszar 1. Helena Oleksiewicz.
2. Maria Stępień.
3. Teresa Robaszewska.
4. Elżbieta Kolbuch.
11. Studniska Górne Marek Biliński 1. Andrzej Radecki.
2. Piotr Daszkiewicz.
3. Andrzej Tyc.
4. Joanna Kaniuk.
5. Piotr Nachotko.
6. Stanisława Książek.
12.  Sulików Andrzej Kurek 1. Tadeusz Kurasiewicz.
2. Tadeusz Mochalski.
3. Danuta Bednarz.
4. Tadeusz Baranek.
13. Wilka Zdzisław Zdzitowiecki 1. Zbigniew Rasławski.
2. Józef Gracjasz.
3. Zbigniew Bałkota.
4. Andrzej Ślipko.
14. Wilka Bory Bożena Chorąży-Uczkiewicz 1. Grażyna Szpak.
2. Lech Bartnik.
15. Wrociszów Dolny Zbigniew Rostkowski 1. Damian Humeniuk.
2. Edyta Ambroży.
16. Wrociszów Górny Ewangelis Zaras 1. Justyna Sienicka.
2. Zofia Górnicka.
« powrót