Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Spotkanie pokoleń zorganizowane przez Szkołę Podstawową w Biernej

W piątek 20 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Biernej przy wsparciu nauczycieli, zorganizowali wielki bal karnawałowy, połączony z Dniem Babci i Dziadka, a więc gości i widowni świetnie się bawiącej, nie zabrakło! 

Tradycyjnie zabawa odbyła się w Domu Weselnym Państwa Kryńskich w Łowinie. Na ten dzień sala w stylu staropolskim została udekorowana balonami. Swoją obecnością zaszczycili wyjątkowi goście: Babcie, Prababcie, Dziadkowie, Pradziadkowie oraz Rodzice. Nie zabrakło osób zaprzyjaźnionych ze szkołą: Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego, ks. Andrzeja Wojciechowskiego, radnych i sołtysów. Dyrektor Szły Bogusława Delijewska przy wsparciu nauczycieli, pracowników obsługi oraz uczniów sprawiła, że wszyscy goście czuli się jak jedna wielka rodzina.

Do tradycji szkoły przeszło to, że uczniowie zawsze przygotowują ciekawy program artystyczny. Dziadkowie oraz zaproszeni goście mogli posłuchać piosenek, wysłuchać wierszy oraz obejrzeć układy taneczno-wokalne.
Następnie przedszkolaki oraz uczniowie klas 0-VI uczestniczyli w zabawach tanecznych. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. W przerwach dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, w których uczestniczyły babcie i dziadkowie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, stoły uginały się od pysznych ciast.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy wspierali szkołę w tym wyjątkowym dniu. Podziękowania kierowane są w szczególności do: Państwa Danuty i Dariusza Kryńskich, rodziców i dziadków. Grono Pedagogiczne zawsze może liczyć na uczniów, którzy prezentują swoje umiejętności artystyczne na najwyższym poziomie.

Żródło:
Szkoła Podstawowa w Biernej

« powrót