Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Maria, Napoleon, Stella

Zabawy karnawałowe w Studniskach Dolnych

12 lutego br. Świetlica Wiejska w Studniskach Dolnych zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową, a wśród dzieci można było spotkać postacie z bajek i kreskówek. 

W imprezie uczestniczyli mieszkańcy Studnisk, ale także okolicznych miejscowości. Do tańca porywały wszystkich rytmy utworów serwowanych przez DJ Edmunda Buko, który zabrał w muzyczną podróż dookoła świata. Nie zabrakło konkursów, pokazu modelowania balonami oraz słodkiego poczęstunku. Bogaty program zabaw sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło.

Organizatorzy zabawy Franciszek Fleszar - Sołtys, Rada Sołecka, Opiekun Świetlicy - Pani Weronika Ziółkowskaskładają serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy organizacji tej imprezy Paniom: Krystynie Matczuk. Helenie Oleksiewicz, Agnieszce Ramulewicz oraz Zofii Wachowicz.

Z kolei, w sobotę 18 lutego br. odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Sołecką. Było barwnie i wesoło, a przybyli Goście pomysłowo się przebrali. Zabawa przednia trwała aż do rana, a punktem kulminacyjnym był wybór Króla i Królowej Balu. Zwycięzcy otrzymali korony oraz wspaniałe nagrody. Wszyscy wspaniale się bawili!

Źródło: Radna Edyta Sawiniec.

« powrót