Dzisiaj jest środa, 24 maja 2017 r.
Imieniny obdchodzą: Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

Turniej Par w Brydżu Sportowym

W sobotę 13 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbył się V Turniej Par w Brydżu Sportowym „Skalnik” objęty patronatem Wójta Gminy Sulików.

W turnieju udział wzięło 16 par zawodników, w tym 3 pary reprezentujące Sekcję Brydża Sportowego Klubu Sportowego Bazalt Sulików: Pan Ireneusz Piątek i Pani Sylwia Zabłodzka - Śledzka, Pani Daria Dworzyńska i Pan Darek Dworzyński, Pan Dariusz Gwiazda oraz Pan Tadeusz Szczęch. Pozostali miłośnicy brydża reprezentowali kluby: ZKBS Zgorzelec, LKB Lwówek Śląski, KBS Piast Lubań, UKS Żagań, KB Zabobrze Jelenia Góra oraz SBS Lubin. Zawody rozpoczęły się ok. godz. 10 i trwały do momentu, aż wszystkie pary rozegrały 30 rozdań. O zwycięstwie w m turnieju decydowała ilość punktów jaką wywalczyła dana drużyna.

Zwycięskie puchary i nagrody wręczyli Wójt Gminy Robert Starzyński oraz Przedstawiciel KS Bazalt Sulików Pan Ireneusz Piątek. W końcowej klasyfikacji III miejsce zdobyła drużyna ZKBS I Zgorzelec w składzie: Pan Stefan Małowiecki oraz Pan Zbigniew Bobek. II miejsce przypadło drużynie ZKBS III Insbud Zgorzelec w składzie: Pan Jerzy Kurianowicz i Pan Józef Wiese. Zwycięstwo w Turnieju Par wywalczyła drużyna z LKB Lwówek Śląski - Pan Edward Szafraniec i Pan Wiktor Mieszczanowicz.

Sekcja Brydża Sportowego KS Bazalt Sulików zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia otwarte, które odbywają się w każdą środę o godz. 18:00 w „Ostrym Narożniku” w Sulikowie.