Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian

Festyn Rodzinny w Sulikowie

W sobotnie popołudnie 10 czerwca br. na placu zabaw w Sulikowie odbył się Festyn Rodzinny. Impreza rodzinna zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie, we współpracy z Radą Sołecką, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zgromadziła liczną grupę dzieci wraz z opiekunami.

Dzięki sprzyjającej pogodzie można było przeprowadzić wszystkie zaplanowane konkurencje i gry na wesoło. Najbardziej atrakcyjnym elementem imprezy była gra terenowa, którą przeprowadzili harcerze z Drużyny „Ognista Góra” pod przewodnictwem druha Mateusza Gurdziela. Gra składała się z wielu etapów, a nagrodą główną był rower ufundowany przez Wójta Gminy Sulików.

Muzyka, gry, zabawy zręcznościowe oraz wspólne grillowanie uatrakcyjniały wszystkim czas. Na festynie nie zabrakło zaprzyjaźnionej jednostki OSP w Sulikowie. Najmłodsi mogli obejrzeć wóz strażacki. W trakcie spotkania można było oznakować swój rower, czego dokonywali policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie.

Na najmłodszych czekały miłe niespodzianki: dmuchany zamek, malowanie twarzy, zabawa przy bańkach mydlanych oraz smakołyki. Impreza była okazją do przeprowadzenia przez pracowników Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działań profilaktycznych, związanych z promowaniem aktywnego wypoczynku.

Każdy z uczestników wspólnej zabawy został nagrodzony, dzięki upominkom ufundowanym przez Wójta Gminy Sulików, Radę Sołecką Sulików, Gminną Komisję Rozwiązywania problemów Alkoholowych, Pana Tadeusza Baranka, Kopalnię Kruszywa Lafarge w Sulikowie, Sklep Spożywczo - Przemysłowy Teresa Bogdanowicz, INTERHURT sp. z o.o. Zbigniew Brzeziński, P.H. "ELF" w Zgorzelcu Jan Bawół, firmę Prema o/Wrocław.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej oraz na stronie www.gok.sulikow.pl

 

Festyn Rodzinny w Sulikowie « powrót