Zamknij
przetarg2
Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Aniela, Petronelia, Kamila, Feliks

Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej – możliwości uzyskania wsparcia dla dolnośląskich beneficjentów

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne nt. "Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej - możliwości uzyskania wsparcia dla dolnośląskich beneficjentów".

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć możliwości i zasad wsparcia w ramach programów współpracy trans granicznej, tj.  Programu Współpracy INTERREG Polska - Saksonia 2014-2020 oraz Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 - w kontekście naborów wniosków projektowych przewidywanych w 2017 roku i z uwzględnieniem Funduszu Małych Projektów/Mikroprojketów.  Do udziału w spotkaniu, w roliprelegentów, zostali zaproszeni  przedstawiciele instytucji uczestniczących we wdrażaniu obu Programów.  W ramach spotkania zostaną przedstawione również aktualne możliwości ubiegania się o środki w ramach programów transnarodowych (Region Morza Bałtyckiego,  Europa Środkowa) oraz  programu międzyregionalnego (Interreg Europa)   w kontekście  planowanych  w drugiej połowie roku  2017 naborów wniosków. 

Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów uprawnionych do składania wniosków w ramach Programów m.in.  organizacji pozarządowych non -profit, stowarzyszeń, jednostek administracji państwowej, samorządowej, stowarzyszeń tych jednostek i instytucji im podległych, instytucji kultury, szkół wyższych, kościołów i związków wyznaniowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się 12 lipca  2017 r. w Jeleniej Górze:

w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich;
Plac Ratuszowy 32/32a
w godzinach 10.00-13.30

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl . Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66  ; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Zapraszamy!

Źrodło: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze  

« powrót