Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Włamanie do szatni Klubu Sportowego BAZALT SULIKÓW

Z przykrością informujemy Państwa, mieszkańców Gminy Sulików i okolic, że tydzień temu do użytkowanego przez Klub Sportowy BAZALT Sulików budynku szatni na boisku sportowym przy ul. Sportowej w Sulikowie doszło do zuchwałego włamania.

Nie tylko zniszczono kłódki i zabezpieczenia, lecz ukradziono wiele cennych dla Klubu rzeczy. Przede wszystkim 26 piłek treningowych marki Errea i Patrick, w tym 17 dla dzieci, bez których niemożliwe jest prowadzenie zajęć piłkarskich. Ponadto ukradziono jeden komplet strojów piłkarskich (16 szt.) marki Patrick dla juniorów składający się z koszulki żółtej z krótkim rękawem (z nadrukiem logo Klubu na piersi i napisem z tyłu BAZALT SULIKÓW), spodenek czarnych z żółtymi wstawkami z przodu oraz skarpetogetrów czarnych z beżowymi stopkami. Ukradziono także komplet koszulek (16 szt.) z długim rękawem dla dzieci, także marki Patrick,  w kolorze czarno-żółtym z napisami jak wyżej. Skradziono również 30 litrów benzyny w plastikowym kanistrze, dużą czarną torbę na sprzęt sportowy oraz dwie siatki do przenoszenia piłek. Próbowano nawet ukraść dwie nowe przenośne bramki służące szkoleniu piłkarskiemu dzieci.

Zwracamy się do wszystkich z gorącym apelem o pomoc w odzyskaniu skradzionych rzeczy, przede wszystkim piłek i strojów piłkarskich. W galerii zamieszczamy fotografie i obrazy, jak ten sprzęt wygląda lub może wyglądać. Jeżeli ktoś widział ten sprzęt lub usiłowano komuś sprzedać podobne rzeczy, jest proszony o kontakt z przedstawicielami Klubu Sportowego BAZALT Sulików lub z policją - dochodzenie w sprawie włamania prowadzi sierż. sztab. Łukasz Czerniawski z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, tel. 756494267.

Apelujemy zwłaszcza do rodziców, by sprawdzili, czy ich dzieci nie grają piłkami, których wcześniej nie miały. Apelujemy także do złodziei, aby porzucili w widocznym miejscu ukradziony sprzęt, a zwłaszcza stroje piłkarskie, których nie da się sprzedać, a bez których nasze dzieci nie będą mogły brać udziału w rozgrywkach i turniejach.

Prezes KS BAZALT SULIKÓW
Edward Kurjański

« powrót