Dzisiaj jest wtorek, 19 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław

Obchody Dnia Seniora w Gminie Sulików

W ubiegły piątek w sali widowiskowej GOK-u w Sulikowie uroczyście obchodzono Dzień Seniora, zorganizowany przez Wójta Gminy Sulików i Gminny Ośrodek Kultury.

W kalendarzu można znaleźć kilka dat, do których przypisane jest to święto - 1 października jako Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 listopada jako Ogólnopolski Dzień Seniora oraz 20 października jako Europejski Dzień Seniora. Jak więc widać rola seniorów w życiu społeczeństwa jest dostrzegana i doceniana.

W imieniu Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego i własnym najserdeczniejsze życzenia Seniorom, długich lat wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem i miłością najbliższych, złożyła Pani Elżbieta Wąsowska-Bodo - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Na licznie zgromadzonych czekał spektakl pn. „Musimy zdobyć świat” w wykonaniu Teatru Wrota. Kwiaty i wielkie brawa dla artystów były podziękowaniem przybyłych za to wspaniałe popołudnie.

Organizatorzy obchodów dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie, mając nadzieję na wspólne spotkanie w kolejnych latach w jeszcze liczniejszym gronie.

Dzień Seniora 2017 « powrót