Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Zaproszenie na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej"

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie  na rozpoczęcie działalności gospodarczej". 

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć możliwości i zasad wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy oraz instrumentów zwrotnych (pożyczek). Do udziału w spotkaniu, zostali zaproszeni  przedstawiciele Fundacji Inicjowania Rozwoju Społecznego Biuro Projektów Wrocław i Fundacji Dar Edukacji realizujących projekty w ramach Działania 8.3 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego oraz przedstawiciel Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze, który przedstawi aktualnie realizowane projekty.
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej:
· osoby od 30 roku życia,
· osoby do 29 roku życia,
· zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
· niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
· osoby z obszarów wiejskich,
· osoby z niepełnosprawnościami,
· osoby z miast do 20 tys. mieszkańców.
 
 
Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2017 r. w Jeleniej Górze w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Plac Ratuszowy 32/32a w godzinach 10:00-13:00.
 
Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 4 grudnia 2017 r. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.
 
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Sala, w której odbędzie się spotkanie jest  dostosowane do potrzeb osób z  niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
ZAPRASZAMY!!!

« powrót