Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy

Pracownicy Urzędu Gminy Sulików szkolą się on-line

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików, w trosce o podnoszenie kwalifikacji pracowników Urzędu Gminy, podpisał umowę z firmą oferującą dostęp do platformy szkoleniowej "Akademia Wspólnoty".

- "Nie każdy pracownik może uczestniczyć danego dnia w stacjonarnym szkoleniu poza terenem Urzędu. Jednak, aby móc wziąć udział w szkoleniu tematycznym, w adekwatnym do potrzeb terminie, postanowiłem umożliwić pracownikom dostęp do szkoleń internetowych. Jest to dodatkowa, alternatywna  forma  szkoleń, w jakiej mogą podnosić swoje kwalifikacje zarówno poszczególni pracownicy, jak i kadra kierownicza Urzędu" - mówi Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w formie transmisji on-line, jako tzw. webinaria, co oznacza, że kontakt i interakcja każdego uczestnika szkolenia z trenerem odbywają się poprzez Internet. System ten umożliwia zapoznanie się z planem najbliższych szkoleń a natomiast samo szkolenie kończy się testem sprawdzającym przyswojoną wiedzę i możliwością uzyskania zaświadczenia o ukończonym szkoleniu. Oprócz materiałów obowiązkowych na platformie dostępne są również  dodatkowe materiały edukacyjne. Posiadanie e-learningowego systemu szkoleń to również wymierne oszczędności dla budżetu gminy.

« powrót