Dzisiaj jest wtorek, 19 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław

W Urzędzie Gminy Sulików zapłacisz kartą

Wnioskując o wydanie zaświadczenia, czy składając inny dokument w Urzędzie Gminy Sulików wymagający opłaty skarbowej, już nie trzeba będzie iść wcześniej do banku. 

Przy pomocy zainstalowanego w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Sulików terminala, można przy użyciu karty płatniczej dokonać transakcji bezgotówkowo. „Dokonywanie płatności kartą z pewnością usprawni składanie dokumentów i załatwianie spraw urzędowych. Każdy będzie mógł zapłacić podatek, opłatę śmieciową czy inną należność bez konieczności odwiedzania banku czy poczty.” - powiedział Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików.

Co ważne - cała operacja nie wymaga poniesienia żadnych dodatkowych kosztów przez klientów Urzędu. Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju i Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. Celem tego przedsięwzięcia jest opracowanie i wdrożenie modelu akceptacji płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem terminali POS i użyciem WebPOS Paybynet.

« powrót