Dzisiaj jest środa, 19 września 2018 r.
Imieniny obdchodzą: January, Konstancja, Teodor, Leopold

Kolejne zwycięstwo uczniów z SP Bierna w tenisie stołowym

W dniu 11.03.2018 r. uczniowie SP Bierna wzięli udział w organizowanych Wcorocznie Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego w Tenisie Stołowym w ramach LZS zrzeszających sportowców ze wsi i małych miasteczek.

Swoją miejscowość i szkołę pod opieką Pana Daniela Kaczałko reprezentowali: Joanna Kaczałko, Kinga Puka, Marcin Szałas, Artur Kaczałko oraz Łukasz Wypiorczyk. Zawodnicy startowali w rywalizacji indywidualnej według danej kategorii wiekowej. W swojej kategorii wiekowej Joanna Kaczałko zajęła I miejsce, Kinga Puka IV miejsce. W kategorii chłopców w swojej kategorii Artur Kaczałko zajął miejsce I i niedaleko za Arturem Marcin Szałas zajął miejsce III. Łukasz Wypiorczyk w swojej kategorii wiekowej zajął miejsce II. Gratulujemy dla Wielichowa i dla sportowców pochodzących z tej maleńkiej miejscowości i dziękujemy za godne reprezentowanie swojej miejscowości i gminy w rozgrywkach powiatowych.