Dzisiaj jest niedziela, 24 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Maciej, Marek, Bogusz, Sergiusz, Boguta

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. funduszy europejskich

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. "Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP"

Miejscowość: w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a

Data: 17 maja 2018 r. w godzinach 10.00 - 13.00

Miejsce: siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Informacje o spotkaniu: spotkanie dotyczyć będzie możliwości wsparcia inwestycji  rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  WD 2014-2020 w formie instrumentów zwrotnych. Zostaną przedstawione również założenia wdrażanych, w ramach RPO WD 2014-2020,  projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, a dotyczących wsparcia usług szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych.

Do udziału zapraszamy: przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy ze środków Unii Europejskiej.

Program spotkania:

  • Dolnośląski Bon na Innowacje szansą na rozwój działalności przedsiębiorstw -  Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • Współpraca międzynarodowa, jako droga do rozwoju Twojej   firmy - oferta sieci Enterprise Europe Network dla przedsiębiorstw - Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • wsparcie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP i podniesienie ich pozycji konkurencyjnej poprzez udzielenie wsparcia w postaci Grantów na doradztwo - Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego
  • Fundusze Europejskie jako instrumenty wspierające rozwój i konkurencyjność dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MMŚP poprzez dofinansowanie inwestycji i usług rozwojowych - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • wsparcie pozadotacyjne współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 - 2020 na zwiększenie konkurencyjności firm - Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 15 maja 2018 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

 

 

« powrót