Dzisiaj jest czwartek, 13 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Diana, Hipolit, Poncjan, Gertruda, Elwira, Radosław

Zmiana na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulikowie

Na majowej sesji Rady Gminy Sulików odbyło się pożegnanie Pani Doroty Świątek, wieloletniej Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulikowie, która zdecydowała się zakończyć pracę zawodową w Ośrodku.

Podziękowania odchodzącej Dyrektor za pracę oraz wyrazy uznania za wysiłek i poświęcenie w wypełnianiu tej ważnej roli społecznej na rzecz mieszkańców gminy  złożyli Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików i Przewodniczący Rady Jan Solecki, wręczając Pani Dyrektor wiązankę kwiatów i symboliczny upominek. Pani Dorota Świątek podziękowała władzom gminy za zaufanie i powierzenie jej tego stanowiska oraz swoim współpracownikom za dobrą współpracę. Swoje podziękowania złożyła także wielu osobom i podmiotom, z którymi przez szereg lat współpracowała na rzecz wsparcia osób tego potrzebujących.

Pani Dorota Świątek nie rozstaje się z samorządem a jej długoletnie doświadczenie w tym zakresie będzie wykorzystane w Urzędzie Gminy Sulików, na stanowisku Naczelnika Wydziału.

Od 1 czerwca br. funkcję dyrektora GOPS pełni Pani Wioletta Pawluk, która wcześniej pracowała na stanowisku Zastępcy Kierownika w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zgorzelcu. Nowej Pani Dyrektor życzymy dużo energii w kierowaniu Ośrodkiem oraz wielu sukcesów zawodowych.

 

« powrót