Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian

Bal gimnazjalny 2018

Czekali na to aż całe 3 lata. I wreszcie 8 czerwca nadeszła ta upragniona chwila, gdy rozbrzmiały dźwięki Poloneza i rozpoczął się bal gimnazjalny tegorocznych trzecioklasistów z SP Sulików im. Jana Pawła II w Sulikowie.

Tradycyjny taniec poprzedziły przemówienia. Dobrych życiowych wyborów, rozwijania swoich zainteresowań, osiągnięcia wymarzonego zawodu i przetrwania szkolnej przyjaźni życzył młodzieży Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików.

Nie z marszu, rzecz jasna, lecz po wielotygodniowych przygotowaniach, młodzież zeprezentowała zebranym trudny układ poloneza. Tak, że naprawdę było na co popatrzeć. Nie zabrało także programu artystycznego, który w humorystyczny sposób ujął cenne obserwacje uczniów szkolnej rzeczywistości. Młodzież zaprezentowała widzom najbardziej charakterystyczne sylwetki pedagogów, którzy byli pod ogromnym wrażeniem występu.

Młodzież wyraziła także swoją wdzięczność za trzyletnie zaangażowanie, opiekę i wspólne przedsięwzięcia, wręczając wychowawcom i nauczycielom symboliczną różę i pamiątkowy medal. Wśród zaproszonych gości znalazła się również była dyrektor ówczesnego ZSPiG w Sulikowie, Starosta Powiatu Zgorzeleckiego Urszula Ciupak.

Gimnazjaliści podczas zabawy wykazali się taktem i dużą kulturą osobistą. Parkiet nie był pusty ani przez chwilę, a atmosfera była naprawdę wspaniała.

Po zakończeniu roku nieprędko powtórzy się okazja do spotkania w komplecie tylu wspaniałych ludzi, z którymi wiążą się niezapomniane chwile.

 

Bal gimnazjalny 2018 « powrót