Dzisiaj jest wtorek, 19 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław

Zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych Gminy Sulików

Na ten moment czekało 431 uczniów z terenu Gminy Sulików. 23 czerwca pożegnali rok szkolny 2017/2018. 

Z tej okazji Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików uczestniczył w uroczystych apelach w Szkołach Podstawowych w Biernej i Sulikowie. Podziękował całemu gronu pedagogicznemu za sumienną pracę i sukcesy jakie osiągnęli ze swoimi wychowankami. Uczniom pogratulował promocji  do klas następnych, a tym dla których był to ostatni rok nauki w szkole, życzył sukcesów i dalszego rozwoju osobistego.

Zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków z oddziału mieszczącego się w SP Sulików odbyło się dzień wcześniej - 21 czerwca br. Dyrekcja przedszkola wraz z nauczycielami oraz Elżbietą Piotrowską Zastępcą Wójta Gminy pożegnała dzieci z rocznika 2011, które jako pierwsze weszły przed rokiem w mury nowego oddziału utworzonego w Szkole Podstawowej w Sulikowie.

Miniony rok był szczególny dla uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy na zawsze opuścili Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Sulikowie. Tradycyjnie jak co roku absolwenci zaprezentowali na Placu Wolności w Sulikowie poloneza.

Zakończenie roku było dobrą okazją do podsumowań, podziękowań oraz wręczenia świadectw i wyróżnień. Najlepsi otrzymali z rąk Wójta i dyrekcji szkoły nagrody. Podziękowania i listy gratulacyjne trafiły również do rąk rodziców zdolnych uczniów klas trzecich gimnazjum.

Nauczyciele i wychowawcy usłyszeli wiele serdeczności od swoich uczniów i zostali obdarowani kwiatami. Teraz uczniów czeka ponad dwumiesięczna przerwa wakacyjna i zasłużony odpoczynek. Niech te wakacje będą bezpieczne, pełne wrażeń i ciekawych doświadczeń.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 « powrót