Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie powstała Grupa Maluszka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grupy mieszkańców Gminy Sulików, z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Gminy Ośrodek Kultury w Sulikowie podjął decyzję o utworzeniu Grypy Maluszka dla dzieci w wieku do 2 lat.

Jest to cenna inicjatywa polegająca na spotykaniu się mam, tatusiów czy opiekunów ze swoimi małymi dziećmi przez kilka godzin w tygodniu, aby wspólnie spędzać czas.

Grupa powstała z myślą o tych, którzy chcieliby wyjść z domu z dzieckiem, spotkać się z innymi Mamami i Tatusiami, porozmawiać, miło spędzić czas w swoim towarzystwie. Takie nieformalne spotkania są doskonałą okazją do przełamywania pierwszych barier między maluchami, które dopiero wkraczają w świat rówieśników.

Opiekunowie ze swoimi maluszkami spotykać się będą we wtorki i czwartki w godzinach od 10.00 do 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury na parterze, wejście od strony podwórka.

Zapraszamy chętnych rodziców z pociechami na pierwsze spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy czwartek 11 października 2018 r. Każdy rodzic przyprowadzający swoje dziecko przynosi ze sobą owoc na przekąskę zostając ze swoim maluchem do końca zabawy.

« powrót