Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Ostatnia sesja Rady Gminy Sulików w kadencji 2014-2018

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Sulikowie odbyła się uroczysta XLIII Sesja Rady Gminy Sulików. 

Posiedzenie złożone było z dwóch części. Radni po raz ostatni w tej kadencji podjęli uchwały, ważne dla funkcjonowania Gminy Sulików. W drugiej części przyszedł czas podsumowań i podziękowań. Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików w prezentacji multimedialnej podsumował najważniejsze inwestycje i działania zrealizowane w kadencji 2014-2018. Nie zabrakło podziękowań, które przewodniczący Jan Solecki  i Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński złożyli wszystkim radnym i sołtysom. Na zakończenie kadencji wszyscy obecni radni otrzymali z rąk Wójta pamiątkową statuetkę oraz książkę wydaną w setną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.

- „Ta kadencja pokazała jedno: w sytuacji, gdzie nie ma większych konfliktów w radzie, tam wszystko idzie prawidłowo, idąc do przodu, robiąc więcej niż planowano. Ze swej strony chciałbym wam serdecznie podziękować za podejmowanie trudnych decyzji dzięki, którym udało się zrealizować szereg bardzo ważnych dla mieszkańców naszej gminy inwestycji. Przykładem tego jest np. budowa wodociągu do Wrociszowa Dolnego i Wilki czy budowa drogi do Ksawerowa”- mówił Wójt Robert Starzyński.

Wśród słów podziękowań Wójt, podkreślił że wszelkie dyskusje oraz spory prowadzone były w sposób merytoryczny. Słowa uznania usłyszeli również pracownicy Urzędu Gminy oraz sołtysi.

 

 

« powrót