Dzisiaj jest piątek, 23 sierpnia 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Róża, Apolinary, Filip, Miła

Dzień Babci i Dziadka

Życzenia, kwiaty, taniec, uśmiechy, piękne wiersze i piosenki. Tym wszystkim obdarowywane były babcie i dziadkowie przez swoich wnuków podczas Dnia Babci i Dziadka jaki odbył się 22 stycznia br. Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie. 

Swoje życzenia podczas uroczystości skierował do Babć i Dziadków także Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików. W swoim wystąpieniu podziękował za obecność tym, którzy mają już zaszczyt mieć wnuki. Podkreślił, że święto to urosło do jednego z najważniejszych wydarzeń, które obchodzone jest w rodzinach i stanowi ono spoiwo między pokoleniami. Wskazał jak ważne jest  budowanie więzi z wnukami i życzył aby ta wieź po latach zaowocowała w postaci wdzięczności i pomocy.

Organizacja takich spotkań jest bardzo ważnym elementem życia szkolnego. Jest dużym przeżyciem dla dzieci, które uczestnicząc w przygotowaniach do takich uroczystości uświadamiają sobie, jak ważną rolę w życiu rodziny odgrywa Babcia i Dziadek. Dla dziadków takie chwile także są niezapomniane, ponieważ obfitują w ogrom serdeczności i wzruszeń.

« powrót