Dzisiaj jest czwartek, 6 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Sława, Jakub, Oktawian, Stefan, Wincenty

Uroczysta sesja z pożegnaniem Pani Skarbnik

W porządku obrad VIII Sesji Rady Gminy Sulików, jaka miała miejsce w dniu 28 czerwca br. znalazł się punkt związany z odwołaniem obecnej Skarbnik Gminy Sulików - Pani Marii Maciaszek, przechodzącej na emeryturę.

Tuż po podjęciu uchwały o odwołaniu pani Marii Maciaszek z funkcji Skarbnika Gminy, wszyscy obecni na sali konferencyjnej złożyli na jej ręce podziękowania za wspólną wieloletnią współpracę. Jako pierwszy podziękowania złożył Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński. „Miałem przyjemność pracować z Panią Skarbnik od 2002 roku, najpierw jako radny Gminy Sulików a od 2010 roku jako Wójt Gminy Sulików. Dzisiaj nasza współpraca dobiega końca. Nadszedł więc czas na podsumowanie. Wszystkie te lata to bardzo owocna współpraca, za co Pani Skarbnik bardzo serdecznie dziękuję. Jeśli jednak  dzisiaj miałbym jednym zdaniem tę współpracę podsumować to zwyczajnie powiedziałbym, że Pani Maria Maciaszek to osoba bardzo sumienna, pracowita i prawdziwy fachowiec w zakresie gminnych finansów”.

W dalszej kolejności podziękowania złożył Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Świątek wraz z radnymi, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi. Dla wszystkich zgromadzonych była to bardzo podniosła chwila. Nie obyło się bez wzruszeń. Była skarbnik otrzymała kosze kwiatów, okolicznościowy list oraz prezent, który pozwoli uprzyjemnić chwile relaksu w nowej rzeczywistości.

Maria Maciaszek pracowała w Urzędzie Gminy Sulików ponad 28 lat. Przez pierwsze lata praca zajmowała stanowisko inspektora. Od 1994 roku pełniła funkcję zastępcy Skarbnika a obowiązki Skarbnika Gminy zostały jej powierzone przez Radę Gminy w 1997 roku,  na wniosek ówczesnego Wójta Witolda Wilczyńskiego.

Składamy Pani Skarbnik w nowym okresie życia najlepsze życzenia zdrowia, optymizmu, realizowania własnych pasji i zainteresowań oraz wszelkiej pomyślności.

Cała galeria z sesji dostępna jest pod:

https://www.facebook.com/urzadgminysulikow/photos/pcb.2470161656338801/2470152113006422/?type=3&theater

« powrót