Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Jest już nowy Skarbnik Gminy Sulików

Od 1 lipca br. za wykonywanie budżetu Gminy Sulików i organizowanie gospodarki finansowej Gminy odpowiadać będzie nowa Skarbnik.

Jest nią Pani Agnieszka Żukowska, którą na wniosek Wójta Roberta Starzyńskiego, Rada Gminy powołała na to stanowisko.

Pani Agnieszka jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie ukończyła jednolite 5-letnie studia magisterskie. Posiada 18 lat stażu pracy, w tym 12 lat w jednostkach administracji publicznej. Od 2007 r. pracowała w Urzędzie Miejskim w Zawidowie na stanowisku ds. pozyskiwania środków zewnętrznych a następnie na stanowisku ds. wymiaru podatków lokalnych. W roku 2015 podjęła pracę w Wydziale Finansowo-Budżetowym Urzędu Miasta Zgorzelec.

Pracując w jednostkach samorządu terytorialnego zdobyła doświadczenie związane z pisaniem wniosków unijnych i ich rozliczaniem, wiedzę z zakresu podatków lokalnych i rachunkowości budżetowej. Posiadła także znajomość przepisów prawa administracyjnego i z zakresu finansów publicznych.

Pani Agnieszka Żukowska zatrudniona została w Urzędzie Gminy Sulików 20 maja br. na stanowisku Naczelnika Wydziału Finansowego. W tym krótkim okresie czasu dała się poznać jako osoba kompetentna, energiczna i zaangażowana w pracę.

Gratulujemy nowej Pani Skarbnik, życzymy wielu sukcesów zawodowych, dalszego rozwoju, optymizmu i wiary we własne możliwości. Liczymy na doskonałą współpracę, w szczególności z pracownikami Urzędu, kierownikami jednostek organizacyjnych gminy, radnymi, sołtysami, ale także ze wszystkimi przedstawicielami lokalnej społeczności.

« powrót