Dzisiaj jest piątek, 6 grudnia 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Jarema, Mikołaj, Emilian, Dionizja, Leontyna

Diamentowy Jubileusz Państwa Chorąży

19 lipca 2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulikowie Państwo Irena i Romuald Chorąży świętowali 60-lecie pożycia małżeńskiego.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Diamentowe Gody to jubileusz tak niezwykły, jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem 60 lat. 19 lipca 2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulikowie Państwo Irena i Romuald Chorąży świętowali 60-lecie pożycia małżeńskiego.

Ten piękny jubileusz stał się okazją do uhonorowania Ich Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom, które przeżyły co najmniej pięćdziesiąt lat w związku małżeńskim. Aktu dekoracji „diamentowej” pary dokonał Wójt Gminy Sulików - Robert Starzyński, który życzył jubilatom zdrowia, uśmiechu, miłości, pociechy z najbliższych oraz wielu sukcesów w dalszym wspólnym życiu.

Państwo Chorąży to mieszkańcy najmniejszego w Gminie Sołectwa - Wilka Bory. W trakcie trwania małżeństwa szczęśliwi jubilaci doczekali się czwórki potomstwa - czterech córek, mają ośmioro wnuków i jednego prawnuka.

« powrót