Dzisiaj jest piątek, 6 grudnia 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Jarema, Mikołaj, Emilian, Dionizja, Leontyna

Piknik rodzinny w Studniskach Dolnych

W niedzielne popołudnie, 28 lipca na boisku sportowym w Studniskach Dolnych odbył się piknik rodzinny. Imprezę poprzedziła msza odpustowa.

Na zaproszenie sołtysa oraz rady sołeckiej przybyło wielu mieszkańców w tym Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików. Na przybyłych gości czekało moc atrakcji i pysznych smakołyków. Panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich oraz mieszkanki sołectwa przygotowały domowe ciasto, aromatyczną kawę. Podczas trwania pikniku można było skosztować bigosu i pieczonych kiełbasek.

Z niezwykłym entuzjazmem został przyjęty przez gości blok konkursów i atrakcji, adresowanych dla dzieci oraz całych rodzin  m.in.: loteria fantowa, bańki mydlane, pokaz zabytkowych aut. Na wszystkich uczestników zabaw czekały atrakcyjne nagrody. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników pikniku cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej Studniska Dolne. Dzieci miały okazję obejrzeć wóz strażacki z jego pełnym wyposażeniem oraz zająć miejsce za kierownicą pojazdu. Na spragnionych artystycznych doznań czekał występ Kapeli Pogranicze.

Jak podkreśla sołtys wsi impreza nie odbyła by się bez pomocy mieszkańców, pań z Koła Gospodyń Wiejskich, druhów strażaków oraz sponsora dmuchanych atrakcji „Złomek i przyjaciele”.

« powrót