Dzisiaj jest czwartek, 16 lipca 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Eustachy, Maria, Benedykt, Marika, Benita, Mirella

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Jak co roku z początkiem września przychodzi czas kiedy trzeba pożegnać wakacje i przywitać nowy rok szkolny. 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w placówkach oświatowych Gminy Sulików.

Inaugurację nowego roku szkolnego poprzedziły Msze Święte w intencji rozpoczynających naukę uczniów i pracy nauczycieli. Jako pierwsi nowy rok szkolny przywitali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biernej. Kolejna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w Szkole Podstawowej w Sulikowie. Uczniów, rodziców i gości powitali dyrektorzy, którzy podkreślili, że każdy uczeń może w swojej szkole czuć się bezpiecznie oraz podsumowali prace remontowe jakie odbyły się podczas wakacji.

W obu uroczystościach wzięli udział Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików, Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Świątek, Zastępca Wójta Elżbieta Piotrowska oraz księża.

W trakcie apeli Wójt Gminy Robert Starzyński przekazał ciepłe słowa pod adresem uczniów i nauczycieli, zachęcające do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym. Po uroczystych przemówieniach dzieci i młodzież udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

« powrót