Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian

Trwa montaż choinki na Placu Wolności w Sulikowie

Do Jarmarku Bożonarodzeniowego w Sulikowie pozostało już tylko 2 dni. Na Placu Wolności w Sulikowie trwa obecnie montaż 6 metrowej choinki, która uroczyście zostanie rozświetlona w dniu imprezy - 7 grudnia br. o godz. 16:00.

Obok prac związanych z montażem choinki równolegle zawieszane są iluminacje świetlne, które rozbłysną na sulikowskim rynku i tym samym zapowiedzą nadchodzące święta.

Jak powiedział Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików - „Myślę, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w nowym wydaniu - plenerowym, spotka się z entuzjazmem wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy zdecydują się spędzić sobotnie popołudnie na Placu Wolności w Sulikowie. Na wszystkich czeka szereg atrakcji, zachęcam do zapoznania się z bogatym programem imprezy”.

Pracowników pracujących przy składaniu choinki w dniu wczorajszym zagrzewała do pracy orkiestra dęta PGE GiEK S.A. Oddział KWB Turów, która w tym samym momencie zagrała specjalnie dla mieszkańców Sulikowa z okazji Barbórki - święta wszystkich górników.

« powrót