Dzisiaj jest czwartek, 16 lipca 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Eustachy, Maria, Benedykt, Marika, Benita, Mirella

Dzień Babci i Dziadka w SP im. Jana Pawła II w Sulikowie

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie. To niezwykła uroczystość dla wszystkich babć i dziadków pełna uśmiechów, wzruszeń i radości.

W tym roku w SP Sulików obchodzono ją w dniu 23 stycznia. Liczne przybycie Babć i Dziadków nie tylko uszczęśliwiło wnuki, ale też zachęciło je do pokazania swoich ukrytych talentów oraz umiejętności. Kolor, taniec, muzyka to walory przygotowanego przez dzieci programu artystycznego, podczas którego wśród wierszy, piosenek i tańców wybrzmiały również piękne życzenia skierowane do seniorów od Roberta Starzyńskiego Wójta Gminy Sulików, a podkreślające ich szczególną rolę w procesie kształtowania postaw dzieci.

W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele Rady Gminy z Przewodniczącym Bogusławem Świątkiem na czele, Ks. Proboszcz Janusz Kankiewicz, ks. Andrzej Wojciechowski i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Sylwia Tomaszczyk.

Wszyscy Dziadkowie z radością i dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Ten dzień i ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci uczestników uroczystości.

« powrót