Zamknij
Dzisiaj jest czwartek, 22 października 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kordula, Filip, Klaudia, Salomea, Marek, Halka, Przybysław

Podwójne Złote Gody

W dniu 9 września br. swoje „Złote Gody", czyli okrągły jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego świętowały dwie pary małżeńskie z terenu Gminy Sulików.

W uroczystym spotkaniu dostojnych Jubilatów Państwa Danuty i Ryszarda Kiełbus ze Studnisk Dolnych oraz Wiesławy i Stanisława Darowskich uczestniczył Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików, składając najserdeczniejsze życzenia oraz słowa uznania.
 
W okolicznościowym wystąpieniu Wójt przekazał słowa uznania za godne i długie pożycie małżeńskie, stawiając za wzór dla młodego pokolenia oraz dziękując im za wkład w rozwój naszej małej ojczyzny i wychowanie swoich dzieci na przykładnych obywateli. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to wyjątkowa uroczystość honorowana przyznawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji w imieniu prezydenta dokonał Wójt Gminy Sulików, który wręczył też pamiątkowe listy gratulacyjne, wiązanki kwiatów i kosze prezentowe.
 
Zgodnie z tradycją w uroczystości szacownym jubilatom towarzyszyli ich bliscy, członkowie rodzin oraz przyjaciele. Wszystkim jubilatom gratulujemy i życzymy doczekania kolejnych jubileuszy w zdrowiu, szczęściu, miłości i dostatku.
« powrót