Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian

Nowa oferta kulturalna GOK-u w Sulikowie

Z nowym rokiem Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie ruszył z bogatą ofertą kulturalną, która została opracowana z myślą o każdej grupie wiekowej.

Już 10 stycznia o godz. 16:30 dla najmłodszych biblioteczne spotkanie z przedszkolakami - Bajki z 4 stron świata. Na 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowany został koncert hip-hoopowy na którym wystąpią Danni BGT&Mortor oraz JWR. W harmonogramie wydarzeń zaplanowanych na styczeń można znaleźć wiele nowości m.in. występy grup teatralnych - starszej i młodszej. Jedną z większych atrakcji stycznia będzie zaplanowany na 25 stycznia koncert Kolędy Świata w wykonaniu greckiej grupy Mythos, w programie kolędy polskie, greckie, angielskie i niemieckie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń zaplanowanych na styczeń:

10 styczeń
godz. 16:30 - Bajki z 4 Stron Świata. Biblioteczne spotkanie z przedszkolakami. Wstęp wolny.

13 styczeń
godz. 18:00 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - koncert hip-hopowy: Danni BGT&Mortor, JWR. Wstęp co łaska.

16 styczeń
godz. 17:30 - Środa Podróżnika - Indie, symfonia kontrastów - prelekcja z pokazem slajdów. Wstęp wolny.

17 styczeń
godz.16:30 - Spotkanie z bajką dla przedszkolaków. Wstęp wolny.

18 styczeń
godz. 18:30 - Spektakl „5 minut” w wykonaniu starszej grupy teatralnej GOK (wstęp 2 złote)

19 styczeń
godz. 17:30 - Wernisaż wystawy „Mój Tolkien” (w programie mini koncert oraz pokaz walki orka z Rohańczykiem). Wstęp wolny.

20 styczeń
godz. 15:00 - Spektakl „Królewna Zysia” w wykonaniu młodszej grupy teatralnej GOK (wstęp 2 złote)

21 styczeń
godz. 10:00 - Spektakl „Królewna Zysia” w wykonaniu młodszej grupy teatralnej GOK (wstęp 2 złote) dla przedszkolaków i klas 1-3.
godz. 12:00 - Spektakl „Królewna Zysia” w wykonaniu młodszej grupy teatralnej GOK (wstęp 2 złote) dla klas 4-6.

23 styczeń
godz. 17:30 - Klasyczna Środa, koncert muzyki klasycznej w wykonaniu uczniów PSM ze Zgorzelca. W programie m.in. utwory na gitarę i trąbkę. Wstęp wolny.

24 styczeń
godz.10:00 - spektakl „5 minut” w wykonaniu starszej grupy teatralnej GOK (wstęp 2 złote) - dla uczniów gimnazjum i klas 4-6 szkoły podstawowej.
godz. 16:30 - Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci przedszkolnych i ich rodziców. Spotkanie z bibliotekarzem pod hasłem: „Co warto przeczytać-książki polecane dzieciom najmłodszym” i „Jak napisać własną książkę?”. Wstęp wolny.

25 styczeń
godz. 10:00 - Podróże małe i duże. Spotkanie dla przedszkolaków, opowieść o Indiach. Wstęp wolny.
godz. 19:00 - Kolędy Świata - koncert w wykonaniu greckiej grupy Mythos - w programie kolędy polskie, greckie, angielskie i niemieckie. Wstęp 15 złotych.

Plan może ulec zmianom!

Zaprszamy również do odwiedzania strony gok.sulikow.pl, na której znajdują się informacje o działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie.

« powrót