Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Maria, Napoleon, Stella

Pierwsze spektakle grup teatralnych

Zgodnie z harmonogramem wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na styczeń jako pierwsza na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie wystąpiła w ubiegły piątek (18 stycznia) starsza grupa teatralna. 

Młodzież pod kierunkiem Pani Bogusławy Przychodnej zaprezentowała spektakl pt. „5 minut”. Przez kilka tygodni młodzi aktorzy sukcesywnie przygotowywali się do przydzielonych im ról. Najpierw były to próby z tekstem, później z pamięci. W niedzielę można było obejrzeć spektakl młodszej grupy teatralnej, która zaprezentowała przedstawienie „Królewna Zysia”. Przy organizacji spektaklu zadbano o stworzenie odpowiedniej scenografii i kostiumów. Przed najmłodszą grupą na scenie pojawiła się z występem grupa pierwszaków z inscenizacją pt. „ZOO”, która od niedawna zaczęła swoją przygodę ze sceną.

Pierwsze występy grup teatralnych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie spotkały się z ciepłym przyjęciem bardzo licznie zgromadzonej widowni. Wszystkich chętnych do obejrzenia młodych ludzi utalentowanych aktorsko, zachęcamy do odwiedzenia Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie przy okazji najbliższych występów.

« powrót