Dzisiaj jest piątek, 14 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Alfred, Euzebiusz, Maksymilian, Selma

III edycja Wielkanocnego Biegu dla Jaj

5 maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie zaprasza na trzecią edycję Wielkanocnego Biegu Dla Jaj. Jak co roku imprezie towarzyszy cel charytatywny. 

W 2011 roku organizatorzy zbierali środki finansowe na leczenie chłopca chorego na raka, w 2012 na pomoc rodzinie zastępczej z 8 dzieci, w 2013 środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup materiałów budowlanych dla rodziny Rolansów z Australii, pogorzelców ze Studnisk Dolnych.

Konwencja poprzednich edycji imprezy pokazała, że uczestnicy nie muszą ograniczać się wyłącznie do biegania cyt. „można iść, jechać na rowerze, a nawet jechać konno” - podkreśla dyrektor GOK-u Grzegorz Żak. Start o godz. 12:00 z zalewu Czerwona Woda w Zgorzelcu. Trasa przebiegać będzie przez Tylice, Kunów, Studniska Dolne do mety na Farmie na Rozdrożu w Mikułowej. Na zakończenie na uczestników czekać będzie impreza w stylu australijskim, ciepły posiłek, warsztaty gry na didgeridoo, konkursy dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wszystkich chętnych do pokonania dystansu 10 km serdecznie zapraszamy.

« powrót