Dzisiaj jest wtorek, 30 maja 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda

Arkusz pomysłu projektu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Izerskie pracuje nad opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023 - 2027, która umożliwi pozyskanie środków finansowych na realizację zadań, inwestycji, wydarzeń i wszelkich inicjatyw, które wpłyną na rozwój naszego terenu oraz przyczynią się do poprawy życia mieszkańców.

W poniższym Arkuszu Pomysłu prosimy przedstawić, co Pan/Pani chciałby/chciałaby w przyszłości zrealizować uzyskując wsparcie finansowe z funduszy unijnych za pośrednictwem oraz przy pomocy naszej LGD.

Propozycje mogą dotyczyć zarówno działań realizowanych przez osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, ale też organizacje pozarządowe, gminy i jednostki gminne. Prosimy o zgłaszanie pomysłów dotyczących zadań inwestycyjnych, wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i rekreacyjnych, zadań społecznych oraz zadań wspierających rozwój przedsiębiorczości i rolnictwa. Informujemy, że podane poniżej informacje zostaną wykorzystane przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie wyłącznie na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Arkusz w wersji online dostępny jest do wypełnienia pod:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8QHDEbjY36WY-JLlhawgY8hNUdY5ssS3E_iHChf8VIuNttg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

« powrót