Dzisiaj jest środa, 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian

Dzień Seniora

Niezmiennie od kilku lat „dojrzali” mieszkańcy naszej gminy, na zaproszenie Związku Emerytów i Rencistów Koło w Sulikowie w październiku spotykają się na wspólnym świętowaniu.

Co prawda Światowy Dzień Seniora, przypada 14 listopada, a Międzynarodowy Dzień Osób Starszych obchodzony jest na całym świecie 1-go października, to sulikowscy Seniorzy dziś obchodzili swoje święto.

Dzień Seniora przypomina nam wszystkim, że ludziom starszym należy się największy szacunek i uznanie za trud, jaki wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń. Gośćmi seniorów był Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński, Przewodniczący Rady Gminy Jan Solecki i Sekretarz Gminy Elżbieta Piotrowska.

W imieniu władz samorządowych Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński przekazał wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń. Dopełnieniem spotkania była część artystyczna w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie oraz najmłodszych mieszkańców naszej gminy - wychowanków sulikowskiego przedszkola. Piosenki, wiersze oraz taniec dostarczyły Seniorom wiele uśmiechu. Po części oficjalnej był czas na rozmowy, posiłek i tradycyjnie już wspólne śpiewanie piosenek.

 

Dzień Seniora « powrót