Dzisiaj jest piątek, 14 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Alfred, Euzebiusz, Maksymilian, Selma

Zabawa karnawałowa w Studniskach Dolnych

Karnawał to czas radości, dlatego też w pierwszy dzień ferii, w świetlicy wiejskiej w Studniskach Dolnych, Rodzice oraz Rady Sołeckie Studnisk Dolnych i Górnych, w dniu 15 lutego br. zorganizowali zabawę dla dzieci. 

Podczas imprezy wszyscy wspaniale się bawili, przybyło ponad 100 osób.  O oprawę muzyczną zadbał zespół Rytmix, dzięki któremu dzieci mogły potańczyć, a nawet poznać kilka kroków Zumby.  W czasie imprezy odbyło się wiele konkursów, ale najważniejszy był ten, na przebranie karnawałowe. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkurencjach, otrzymały upominek lub słodką niespodziankę, a na zwycięzców czekały wyjątkowe nagrody. Nie zabrakło także poczęstunku, oraz  loterii fantowej z ciekawymi losami.

Impreza nie miałaby takiego rozmachu gdyby nie pomoc sponsorów: Pani Bronisławy Ferenc, Pana Jana Majowskiego i Pani Marii Stępień ze Studnisk, Pani Teresy Bogdanowicz z Sulikowa oraz Gminy Sulików. Dodatkowo w godzinach wieczornych miała miejsce zabawa taneczna dla dorosłych. Wszyscy wspaniale bawili się do białego rana. Rady Sołeckie, sołtysi Franciszek Fleszar, Marek Biliński oraz radni Agnieszka Nachotko i Bogdan Kaczmarczyk serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i wspólną zabawę, zapraszając jednocześnie na kolejne wspólne imprezy, które z pewnością uda się razem przygotować.

Zabawa karnawałowa w Studniskach « powrót