Dzisiaj jest czwartek, 6 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Sława, Jakub, Oktawian, Stefan, Wincenty

Zapraszamy na IV Wielkanocny Bieg Dla Jaj

Tydzień po świętach tj. 26 kwietnia br. Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie zaprasza na czwartą edycję Wielkanocnego Biegu dla Jaj. 

Jak co roku imprezie towarzyszy cel charytatywny. W 2011 roku organizatorzy zbierali środki finansowe na leczenie chłopca chorego na raka, w 2012 na pomoc rodzinie zastępczej z ośmiorgiem dzieci, w 2013 środki finansowe przeznaczone zostały na zakup materiałów budowlanych dla rodziny Rolansów z Australii, pogorzelców ze Studnisk Dolnych. W tym roku środki trafią do chorego na raka Kamila Nowosielskiego z Lubania. Konwencja poprzednich edycji imprezy pokazała, że uczestnicy nie muszą ograniczać się wyłącznie do biegania cyt. „można iść, jechać na rowerze, a nawet jechać konno” - podkreśla dyrektor GOK-u Grzegorz Żak.

Start o godz. 12:00 z zalewu Czerwona Woda w Zgorzelcu. Trasa przebiegać będzie przez Tylice, Kunów, Studniska Dolne do mety na Farmie na Rozdrożu w Mikułowej. Na zakończenie na uczestników czekać będzie ciepły posiłek, konkursy dla dzieci i mnóstwo innych atrakcji. Wszystkich chętnych do pokonania dystansu 10 km serdecznie zapraszamy.

 

« powrót