Dzisiaj jest piątek, 14 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Alfred, Euzebiusz, Maksymilian, Selma

Wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich 2015

W dniach 6 - 19 lutego br. na terenie Gminy Sulików przeprowadzone zostały wybory sołtysów i rad sołeckich. 

W większości przypadków, bo aż w 12 sołectwach mieszkańcy postanowili zaufać osobom, które pełniły już obowiązki sołtysa przez ostatnią kadencję. Nowych sołtysów, którzy będą sprawować funkcję sołtysa po raz pierwszy, wybrano w 4 sołectwach. Debiutujący w swej roli włodarze to: Ryszard Kurasiewicz (Studniska Górne), Bożena Piątek (Mikułowa), Robert Traczyk (Miedziana), Andrzej Ślipko (Wilka). Tym samym włodarze z 16 sołectw Gminy Sulików oficjalnie rozpoczęli kadencję 2015 - 2018.

Składy Rad Sołeckich poszczególnych sołectw:

Bierna

1. Sołtys - Genowefa Wilczak-Raczak

2. Czachor Mieczysław.

3. Guzowska Sabina.

4. Krawczyk Maria.

5. Przybylska Jadwiga.

6. Twardowska Helena.

7. Więcław Kazimierz.

 

Mała Wieś Dolna

1. Sołtys- Adam Czesnakowski

2. Bieńkowska Agnieszka.

3. Cepowski Tomasz.

4. Rogólska Magdalena.

5. Wojnarowski Jarosław.

 

Mała Wieś Górna

1. Sołtys - Małgorzata Pławiak

2. Bratek-Podhalska Adriana.

3. Zaremba Stanisław.

 

Mikułowa:

1. Sołtys - Bożena Piątek

2. Christian Maria.

3. Chrzanowska Zofia.

4. Ciszek Maria.

5. Kowalczyk Ewa.

6. Ławnicki Andrzej.

7. Szejbach Jan.

8. Ziółkowska Weronika.

 

Miedziana:

1. Sołtys - Robert Traczyk

2. Klimowicz Michał.

3. Szeszko Arkadiusz.

4. Szymański Andrzej.

5. Traczyk Agnieszka.

 

Radzimów Dolny

1.Sołtys- Andrzej Polowy

2. Bojczuk Łukasz.

3. Jakubowski Sławomir.

4. Matyjasik Grzegorz.

5. Załęcka Monika.

 

Radzimów Górny

1. Sołtys - Ewa Wrzeszcz

2. Cisek Marek.

3. Jaworska Jolanta.

4. Kasperski Rafał.

5. Kołodyńska Aleksandra.

6. Kołosionek Kazimiera.

7. Młynek Andrzej.

 

Skrzydlice

1.Sołtys - Elżbieta Wadzicka

2. Marian Kurek.

3. Wadzicki Stanisław.

 

Stary Zawidów

1. Sołtys - Beata Mazur

2. Jankowska Kinga.

3. Kaczałko Daniel.

4. Mazur Aneta.

5. Zimna Grażyna.

 

Studniska Dolne

1. Sołtys- Franciszek Fleszar

2. Kolbuch Grzegorz.

3. Oleksiewicz Marek.

4. Robaszewska Teresa.

5. Tomczak Patryk.

 

Studniska Górne:

1. Sołtys - Kurasiewicz Ryszard.

2. Bilińska Monika.

3. Chodorowska Karolina.

4. Radecki Andrzej.

5. Rędzia Marta.

6. Topornicka Lucyna.

7. Tyc Andrzej.

 

Sulików

1. Sołtys - Andrzej Kurek

2. Dunaj Barbara.

3. Jakiel Regina.

4. Kalinowska Kazimiera.

5. Malczyk Krzysztof.

 

Wilka

1. Sołtys - Ślipko Andrzej.

2. Borecki Ryszard.

3. Gracjasz Józef.

4. Pałasz Katarzyna.

5. Świło Jadwiga.

 

Wilka Bory

1. Sołtys - Bożena Chorąży-Uczkiewicz.

2. Wronkowska Iwona.

3. Wójciak Rafał.

 

Wrociszów Dolny

1. Sołtys - Wioleta Rynkiewicz

2. Borowska Małgorzata.

3. Maczan Piotr.

 

Wrociszów Górny

1. Sołtys - Ewangelis Zaras

2. Fryga Jerzy.

3. Aneta Michalska.

 

« powrót