Dzisiaj jest poniedziałek, 3 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lidia, Augustyn, Nikodem, Kamelia

70 lat razem

Państwo Genowefa i Stanisław Cedro z Sulikowa w dniu 9 września br. obchodzili Kamienne Gody, czyli 70-lecie pożycia małżeńskiego.

Co roku w Gminie Sulików świętowane są złote i diamentowe gody. Bohaterowie tych uroczystości słusznie są określani jak wzorce wspólnego życia dla młodych małżeństw. W tym roku szczególne powody do dumy ma Sulików, którego mieszkańcy mogą pochwalić się nie 50-letnim, czy 60-letnim, a 70-letnim stażem małżeńskim. Dostojnymi jubilatami są Państwo Genowefa i Stanisław Cedro z Sulikowa. Na ślubnym kobiercu stanęli 9 września 1945 roku w kościele w Augsburgu. W 1947 roku zamieszkali w Sulikowie i mieszkają tu do dziś. Pan Stanisław ma 95 lat, pani Genowefa 87 lat. Wspólnie wychowali 10 dzieci. Doczekali się 29 wnuków, 27 prawnuków i 2 praprawnuków.

Małżeństwo otrzymało z rąk Roberta Starzyńskiego Wójta Gminy Sulików list gratulacyjny wraz z koszem prezentowym oraz medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Goście nie szczędzili w kierunku jubilatów słów gratulacji i najserdeczniejszych życzeń na kolejne wspólne lata życia. My również składamy dostojnym jubilatom najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i by zawsze byli otoczeni ciepłem swoich bliskich. 

« powrót