Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Dzień Seniora

Jak co roku, w miesiącu październiku, seniorzy z terenu Gminy Sulików na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie spotykają się na wspólnym świętowaniu Dnia Seniora.

Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie. Głównym punktem uroczystości była część artystyczna w wykonaniu Zespołu Ludowego „Kapela Pogranicze” ze Studnisk Dolnych, uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie oraz najmłodszych mieszkańców naszej gminy - wychowanków sulikowskiego przedszkola. Piosenki, wiersze oraz taniec dostarczyły Seniorom wiele uśmiechu. Po części artystycznej był czas na rozmowy, posiłek a nawet wspólne tańce. Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Sulików Pan Robert Starzyński oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Jan Solecki. Seniorzy przyjęli od zaproszonych gości życzenia oraz wiązankę kwiatów złożoną na ręce Pani Danuty Zysdorf.

Z okazji Dnia Seniora składamy wszystkim starszym mieszkańcom Gminy Sulików gorące życzenia zdrowia i wielu lat życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat, szacunkiem i miłością najbliższych.

 

Dzień Seniora « powrót