Dzisiaj jest piątek, 7 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Ferie zimowe w GOK trwają w najlepsze

Tegoroczne ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie zostały zaplanowane tak, aby każdy uczestnik znalazł dla siebie najciekawszą formę spędzania wolnego czasu. 

Organizatorzy pomyśleli więc o zajęciach sportowych, plastycznych, teatralnych i bibliotecznych. Zaplanowane zostały wycieczki na pływalnię, do kina, Urzędu Gminy a nawet do kopalni bazaltu w Sulikowie Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o., gdzie na wytrwałych wędrowników już czekają okolicznościowe prezenty- niespodzianki. Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta policjantów z Komendy Policji w Zawidowie, którzy zaprezentowali film, a potem szczegółowo odpowiadali  na wszystkie pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Pierwszy tydzień ferii wprawdzie dobiega już końca, ale drugi zapowiada się równie atrakcyjnie. Na zakończenie ferii na sali widowiskowej GOK w piątek 12.02. odbędą się walentynkowe Prezentacje Artystyczne "AMORY", gdzie rozstrzygnięty zostanie konkurs literacki "CZUŁE SŁÓWKA" a  ze sceny będzie można wyznać lub wyśpiewać miłość oraz wziąć odział w konkursie karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie

 

« powrót