Zamknij
przetarg2
Dzisiaj jest sobota, 30 maja 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda

Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych - AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA - Wydarzenie odwołane

Informacja otrzymana od organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych:

"Sznowni Wystawcy, w związku z okolicznościami niezależnymi od organizatorów (niewystarczającą liczbą zgłoszeń) oraz zgodnie z regulaminem targów, jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższą V edycję Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2016. Dziękujemy, że wzięli Państwo udział w procesie rekrutacji i zgłosili swój udział w planowanym wydarzeniu. Liczymy, że w przyszłości zechcą Państwo równie aktywnie i otwarcie przyjąć zaproszenie do udziału w targach oraz trójsektorowej konferencji".

 __________________________________________________________________________________________

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy do wzięcia udziału w V Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się 19 czerwca 2016 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

Zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w V Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się 19 czerwca 2016 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 13 CZERWCA 2016.

Targi mają charakter rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów - publicznego, prywatnego i pozarządowego. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

Poniżej link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/1qr65FLgdjWwJKuI68Q0OyTcvemeZX0iQAvfAk4nNCy8/viewform

 

« powrót