Dzisiaj jest wtorek, 4 sierpnia 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Dominik, Dominika, Jan, Protazy

Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt. "Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój". 

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Dolnego Śląska , w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią m.in. założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych na ten rok naborów.

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 6  lipca   2016 roku
 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 - 13.30

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu   jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  04.07.2016 r.:

e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  - ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  

Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia : http://rpo.dolnyslask.pl/spotkanie-z-cyklu-sroda-z-funduszami/

 

Źródło: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

« powrót