Zamknij
przetarg2
Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Aniela, Petronelia, Kamila, Feliks

Wakacje w Przedszkolu Publicznym w Sulikowie czas zacząć!

W Przedszkolu Publicznym w Sulikowie w dniu 23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci odchodzących do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej.

Przedszkolaki "dostojnym" krokiem zatańczyły Poloneza rozpoczynając uroczystość. Kolejnym punktem programu był występ, podczas którego dzieci recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. W swoim wystąpieniu podziękowały pani dyrektor, wychowawczyniom grup oraz całej kadrze Przedszkola. Wiele uśmiechów na twarzy przybyłej publiczności przysporzyły przedszkolaki tańcząc twista do piosenki "Let’s Twist Again". Po popisowym tańcu maluchów zabrała głos pani Beata Szczepańska kierując swoje słowa do podopiecznych, rodziców oraz wychowawców.

Specjalne podziękowania złożyła również Wójtowi - Robertowi Starzyńskiemu za wsparcie oraz dbanie o dobre warunki  w Przedszkolu. Korzystając z okazji Wójt poinformował o zaplanowanej w najbliższym czasie inwestycji mającej wpływ na bezpieczeństwo i wygląd obiektu, polegającej na wykonaniu nowego chodnika, ułożeniu kostki wokół budynku oraz przebudowie ogrodzenia. Aby jeszcze bardziej umilić dzieciom ten przyjemny dzień, Wójt obdarował przedszkolaki małym słodkim "co nieco". Na zakończenie dzieci otrzymały atrakcyjne upominki, które z pewnością przydadzą się podczas nadchodzących wakacji.

Zakończenie roku w Przedszkolu w Sulikowie « powrót