Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Stowarzyszenie LGD zaprasza do udziału w Miasteczku Rękodzielników

Miasteczko Rękodzielników to inicjatywa, która pozwala lokalnym producentom na prezentację swoich wytworów, zarówno kulinarnych jak i ozdobnych oraz użytkowych, podczas plenerowych imprez na terenie Pogórza Izerskiego.

W tym roku Miasteczko Rękodzielników będzie zorganizowane podczas Gali Izerskiej w Mirsku w ramach Festiwalu Smaków i Rękodzieła na Pogórzu Izerskim 23.07.2016 r. i Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu 13-15.08.2016 r.
Celem jest rozpowszechnianie wiedzy o lokalnych twórcach i producentach. Wystawcy mogą zorganizować na stoiskach warsztaty, animacje, degustacje itd. Udział w Miasteczku jest bezpłatny.

Jako organizator Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie zapewnia darmowy udział, atrakcyjne miejsce podczas imprezy, namioty i stoły dla osób, które nie dysponują swoim stanowiskiem.

Osoby zainteresowane udziałem w Miasteczku Rękodzielników w charakterze wystawców proszeni są o wysłanie zgłoszenia na maila: promocja@lgdpartnerstwoizerskie.pl lub telefonicznie pod nr 75 78 13 163.

Festiwal Smaków i Rękodzieła na Pogórzu Izerskim współfinansowany jest ze środków Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu "Dolnośląski program wsparcia ESK 2016"


Źródło:
Małgorzata Walczak
Asystent ds. koordynacji projektu
Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie

« powrót