Dzisiaj jest czwartek, 9 lipca 2020 r.
Imieniny obdchodzą: Lukrecja, Weronika, Zenon, Sylwia, Hieronim, Paloma

Mobilny Punkt Informacyjny w Zgorzelcu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich. 

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu - 18 sierpnia 2016 r.
Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia - w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. Wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.


Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.
Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.


Konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego:
18 SIERPIEŃ 2016 r.
godz. 10.30-13.30
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8,
Sala Konferencyjna nr 307 w budynku nr 8; II piętro


Serdecznie zapraszamy !
Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie

http://rpo.dolnyslask.pl/o-projekcie/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

 

Źródło: 

Gabriela Beata Misztak
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

« powrót