Dzisiaj jest wtorek, 19 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w placówkach oświatowych Gminy Sulików. Po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku szkoły znów zaczęły tętnić życiem.

Spotkanie ze szkołą poprzedziły Msze Święte w intencji rozpoczynających naukę uczniów i pracę nauczycieli. Jako pierwsi nowy rok szkolny przywitali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Biernej. Uczniów oraz przybyłych gości - Wójta Gminy, Sekretarz Gminy oraz Ks. Proboszcza Parafii w Radzimowie powitała nowa dyrektor , która od 1 lipca b.r. sprawuje tę funkcję. W trakcie apelu Wójt Gminy Robert Starzyński przekazał ciepłe słowa pod adresem uczniów i nauczycieli, zachęcające do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym, a następnie złożył gratulacje Pani Bogusławie Delijewskiej w związku z objęciem przez nią stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Biernej.

Kolejna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sulikowie. Jako pierwszy głos zabrał Dyrektor Szkoły Jan Majowski, który powitał wszystkich zgromadzonych. W trakcie uroczystości miało miejsce wystąpienie Wójta Gminy Sulików oraz Księdza Dziekana Janusza Kankiewicza. Po uroczystych przemówieniach dzieci i młodzież udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych ocen w dzienniku oraz wielu sukcesów. Nauczycielom zaś, aby współpraca z uczniami i ich rodzicami, układała się jak najlepiej i przynosiła liczne osiągnięcia zawodowe.

« powrót