Dzisiaj jest wtorek, 23 października 2018 r.
Imieniny obdchodzą: Marlena, Seweryn, Teodor, Honorata, Iga, Jan, Edward

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora

Podobnie jak w latach ubiegłych, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Jednak tegoroczne spotkanie miało wyjątkową oprawę.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor GOK Elżbieta Wąsowska - Bodo, która serdecznie przywitała Seniorów oraz zaproszonych Gości - Wójta Gminy Roberta Starzyńskiego oraz Sekretarz Gminy Elżbietę Piotrowską. Jednocześnie składając najlepsze życzenia Seniorom, zaprosiła na koncert pt. "Fenomen Mozarta" w wykonaniu artystów z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. 

Pięknie przystrojona scena oraz niezwykły koncert wprawiło świętujących w przyjemny klimat. Po części artystycznej, przyszedł czas na ciepłe słowa, życzenia, podziękowania, upominki oraz słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Z okazji przypadającego święta, składamy wszystkim Seniorom Gminy Sulików długich lat życia w zdrowiu, pełnych radosnego ciepła i pogody ducha. Aby każdy dzień dostarczał wiele uśmiechu na twarzy oraz szacunku i miłości najbliższych.

« powrót