Dzisiaj jest niedziela, 24 lutego 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Maciej, Marek, Bogusz, Sergiusz, Boguta

"Środa z funduszami"

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w dniu 9 listopada 2016 roku spotkanie informacyjne z cyklu pt. "Środa z Funduszami".

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla kobiet, które zamierzają powrócić na rynek pracy oraz  zasad wsparcia opieki nad dziećmi do 3 roku życia w ramach godzenia życia zawodowego i prywatnego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania wsparcia  na rozpoczęcie własnej działalności oraz zwiększenia kwalifikacji zawodowych. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Przedstawimy również możliwości godzenia życia zawodowego i prywatnego tj. zasad wsparcia na rzecz  aktywizacji zawodowej poprzez tworzenie i rozwijanie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3  oraz pokrywanie kosztów opieki.

Do udziału zapraszamy:

  • wszystkie kobiety, w szczególności mamy, które planują powrót na rynek pracy po urodzeniu dziecka
  • osoby opiekujące się dziećmi do lat 3
  • osoby prowadzące działalność gospodarczą czy podmioty, które zamierzają realizować projekty w zakresie aktywizacji zawodowej osób opiekujących się dziećmi w wieku do 3 lat  ( działanie 8.4. RPO WD 2014-2020 - Godzenie życia zawodowego i prywatnego )

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 9 listopada    2016 roku
 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

w Jeleniej Górze; Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 - 13.00

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466

Uczestnictwo w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatne.

Link do ogłoszenia : http://rpo.dolnyslask.pl/spotkania-informacyjne-z-cyklu-sroda-z-funduszami/

Rekrutacja na spotkania trwa do wyczerpania  miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

« powrót