Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 r.
Imieniny obdchodzą: Joanna, Zuzanna, Maria, Milena, Zdenka

Mikołaj zawitał do Studnisk

6 grudzień to wyjątkowy dzień, na który przez cały rok czekają najmłodsi. W miniony weekend w Studniskach Dolnych i Studniskach Górnych odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem.

Mikołaj zawitał do Studnisk Dolnych

Mikołajki to święto, które wpisało się w kalendarz wydarzeń sołectwa Studniska Dolne oraz opiekuna świetlicy - Pani Weroniki Ziółkowskiej. W niedzielę 4 grudnia 2016 r. w świetlicy wiejskiej odbyło się spotkanie z Mikołajem, na które przygotowano 100 paczek. W oczekiwaniu na niezwykłego gościa nasi milusińscy obejrzeli bajkę pt.: „Madagwiazdka”. Po seansie nastąpił ten oczekiwany moment, kiedy pojawił się Święty Mikołaj. Okazało się, że oczywiście wszystkie dzieci były grzeczne i każde z nich otrzymało okolicznościową paczkę, a w ten sposób tradycji stało się zadość. Rada Sołecka Studnisk Dolnych składa serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy organizacji tej imprezy.

Źródło: Radna Edyta Sawiniec

Galeria zdjęć: http://sulikow.pl/dla-turysty/galeria-zdjec/g_181,mikolaj-w-studniskach-dolnych

 

Prezentów nadszedł czas!!!

Św. Mikołaj zawitał do Studnisk Górnych już 3 grudnia 2016r. Dzieci w ogromnym napięciu czekały na wyjątkowego gościa oglądając bajki z Mikołajem w roli głównej, a gdy już się pojawił entuzjastycznie go powitały (niektóre ze łzami w oczach). Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie wszystkim dzieciom wymarzonych prezentów. Radości było co niemiara!!! Nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce oraz słodkiego poczęstunku dla dzieci i dorosłych. Dzieci pełne wrażeń i emocji pożegnały Św. Mikołaja o zaprosiły go za rok.

Źródło: Rada Sołecka Studniska Górne

Galeria zdjęć: http://sulikow.pl/dla-turysty/galeria-zdjec/g_182,mikolaj-w-studniskach-gornych

 

« powrót