Dzisiaj jest czwartek, 1 czerwca 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Jakub, Justyn, Konrad, Hortensja, Aniela, Gracja
Aktualności
Info
Problem techniczny rozwiązany
22.05.2013

Informujemy, że można już bezproblemowo korzystać ze stron: sulikow.pl, bip.sulikow.pl, parafia.sulikow.pl, odpady.sulikow.pl, gok.sulikow.pl. 

więcej »
Info
Problem techniczny
21.05.2013

W związku z problemami technicznymi i utrudnionym bądź niemożliwym dostępem do strony Gminy Sulilków www.sulikow.pl oraz Biuletynu Informacji Publicznej bip.sulikow.pl informujemy, że strony są bezpieczne od wirusów a usterki techniczne są w trakcie usuwania. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej »
Zaproszenie na seminarium \
Zaproszenie na seminarium "Geotermia dla pogranicza Polsko-Saksońskiego"
13.05.2013

W imieniu zespołu realizującego projekt „TransGeoTherm - Energia geotermalna dla rozwoju regionu Nysy. Projekt pilotażowy” serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium pt. „Geotermia dla pogranicza polsko-saksońskiego”, które odbędzie się dnia 04.06.2013 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. 

więcej »
III edycja Wielkanocnego Biegu dla Jaj
III edycja Wielkanocnego Biegu dla Jaj
08.05.2013

Pomimo zmiany terminu związanej z kapryśną pogodą, frekwencja podczas III edycji Wielkanocnego Biegu dla Jaj jak co roku dopisała. W imprezie uczestniczyło blisko 150 osób z czego ok. 80 przebiegło, przeszło i przejechało całą trasę. Zmiana terminu zupełnie nieświadomie przesunęła bieg na prawosławną Wielkanoc. 

więcej »
Relacja z wielkiego Festiwalu Pomocy Wiejsko_interkontynentalnej
Relacja z wielkiego Festiwalu Pomocy Wiejsko_interkontynentalnej
30.04.2013

W ubiegłą sobotę tj. 27 kwietnia br. w Studniskach Dolnych mimo niesprzyjającej pogody odbył się wcześniej zapowiadany koncert, w trakcie którego zagrała m.in. legenda polskiego punk rocka - Defekt Muzgó. Impreza miała wymiar charytatywny, w trakcie koncertu zbierano środki finansowe na rzecz pogorzelców - rodziny Rollans. 

więcej »
Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie zaprasza na \
Majówka z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sulikowie
26.04.2013

Wójt Gminy Sulików oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na Majówkę 2013. W programie m.in. uroczystość uczczenia 222. Rocznicy Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja z pokazem wypuszczenia 222 gołębi pocztowych przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych okręg Jelenia Góra oraz wernisaż wystawy z okazji 150. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego. 

więcej »
Info
Informacja w sprawie przyłączeń do wodociągu
26.04.2013

Międzygminna Spółka Wodno-Kanalizacyjna SUPLAZ w Sulikowie informuje wszystkich mieszkańców Sulikowa, którzy dotąd nie przyłączyli się do nowej sieci wodociągowej, że stary wodociąg będzie funkcjonował równolegle do nowej sieci wodociągowej do końca pierwszego półrocza br. 

więcej »
Przedszkolaki kolorowo przywitały wiosnę
Przedszkolaki kolorowo przywitały wiosnę
25.03.2013

Chociaż pogoda za oknem nie przypomina wiosennej i wszyscy czekamy na najpiękniejszą porę roku, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Sulikowie tradycyjnie 21 marca pożegnały „Panią Zimę”. 

więcej »
Filmowy Klub Dyskusyjny w Mikułowej
Filmowy Klub Dyskusyjny w Mikułowej
25.03.2013

Co prawda wiejscy dyskutanci z Mikułowej byli zawsze w gotowości do intelektualnej rozrywki, ale infrastruktury brakowało. Teraz dostarczono brakujące elementy - sprzęt do wyświetlania (projektor, laptop), filmy oraz element ogrzewający atmosferę: kominek. 

więcej »
Kolejna promesa dla Gminy Sulików
Kolejna promesa dla Gminy Sulików
22.03.2013

W środę 13 marca br. Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa oraz Wiceminister Administracji i Cyfryzacji Włodzimierz Karpiński wręczyli przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego Województwa Dolnośląskiego promesy na remonty i odbudowę infrastruktury, która została dotknięta zdarzeniami noszącym znamiona klęsk żywiołowych w latach 2009 - 2012. 

więcej »
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sulików
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sulików
22.03.2013

W sobotę (16 marca br.) w Środowiskowej Hali Sportowej w Sulikowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Sulików. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn: Apis Jędrzychowice, Bazalt Sulików, KS Radzimów, Ministranci Sulików, MOS Korczak i Piast Zawidów. 

więcej »
Nowa strona www.odpady.sulikow.pl
Nowa strona www.odpady.sulikow.pl
21.03.2013

Wszystkich mieszkańców Gminy Sulików informujemy, że ruszyła nowa strona internetowa www.odpady.sulikow.pl na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące nowego systemu gospodarki odpadami.

więcej »
Info
Ogłoszenie o przetargu
11.03.2013

Sprzedaż - mieszane - 45,5830ha. - 1.350.000,00 zł - 339/13 AM 1,339/8 AM 1. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania obrębu Mikułowa uchwalonym dnia 29 maja 2001r. - teren na którym położona jest nieruchomość oznaczony jest jako teren użytków rolnych, w części istniejący las;  

Źródło: http://www.anr.gov.pl

więcej »