Dzisiaj jest środa, 29 marca 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Aktualności
Info
Zawiadomienie o polowaniu dewizowym
13.05.2022

Zarząd Koła Łowieckiego Jenot w Bogatyni z siedzibą w Bogatyni zawiadamia, że na terenach obwodu łowieckiego nr 38 Gmina Zgorzelec i nr 54 Gmina Bogatynia odbędzie się indywidualne polowanie dewizowe na sarna Kozioł i dziki dla myśliwych zagranicznych.

więcej »
Info
Informacja o oprysku chemicznym
09.05.2022

PPHU "ROLFARM" Sp. z o.o. informuję, że w dniu 10 maja 2022 w godzinch porannych wykonany zostanie oprysk chemiczny rzepaku izomego - Wilka dz. 11 i 7 - 50 ha.

więcej »
Patriotyczny
231. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
03.05.2022

W godzinach przedpołudniowych w 231. rocznicę Konstytucji 3 Maja, to ważne dla nas Polaków wydarzenie, upamiętnili Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Sulików Bogusławem Świątkiem, składając wiązankę kwiatów na Placu Wolności w Sulikowie.

więcej »
Info
Weź udział w badaniu ankietowym
27.04.2022

Na zlecenie Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy firma Grupa BST  Sp. z o. o. realizuje badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań  na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie.

więcej »
Ogłoszenie
Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego
21.04.2022

Podaje się do publicznej wiadomości uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pn. "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie" z zakresu Kultura i sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, złożoną przez FISiKL "Kapela Pogranicze"

więcej »