Dzisiaj jest piątek, 27 maja 2022 r.
Imieniny obdchodzą: Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda
Aktualności
Info
Ruszyła akcja voucher turystyczny
02.04.2020

Dolnośląska Organizacja Turystyczna uruchomiła zbieranie ofert do akcji pn. „Voucherturystyczny”. Jest to kampania promocyjna przygotowana przez DOT i wspierana przez Samorząd Województwa. Jej celem jest promocja ofert, które można zamówić i opłacić już dziś, a skorzystać z nich w późniejszym terminie.

więcej »
Ogłoszenie
Informacja dot. oficjalnego otwarcia ofert z przetargu nieograniczonego
30.03.2020

Informujemy, że w dniu 31.03.2020 z uwagi na wprowadzone ograniczenia funkcjonowania Urzędu Gminy Sulików w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, oficjalne otwarcie ofert z przetargu nieograniczonego dot. „Modernizacji boiska sportowego w Radzimowie Górnym - etap I” odbędzie się online za pośrednictwem oficjalnego profilu Urzędu Gminy Sulików na portalu społecznościowym facebook.

więcej »
przejście Bierna
Kolejne bezpieczne przejście dla pieszych w gminie
24.03.2020

Przy Szkole Podstawowej w Biernej powstanie bezpieczne przejście dla pieszych. To za sprawą pozyskanego przez Gminę Sulików dofinansowania w wysokości 55 tys. zł w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020.

więcej »
Zawody OSP
Stop pożarom traw
18.03.2020

W obecnej sytuacji zaangażowania służb w działaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa COVID-19, prowadzenie działań związanych z likwidacją pożarów nieużytków stanowi znaczne obciążenie służby dyżurnej KP PSP Zgorzelec oraz Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych.

więcej »
Urząd Gminy
Informacja dot. zmiany organizacji pracy Urzędu Gminy Sulików
13.03.2020

Decyzją Wójta Gminy Sulików w Urzędzie Gminy Sulików w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, do odwołania wprowadzone zostają ograniczenia dotyczące przyjmowania interesantów. Ponadto zorganizowane zostanie tymczasowe Biuro Obsługi Klienta, które ograniczy do minimum kontakt z klientami Urzędu.

więcej »