Dzisiaj jest sobota, 23 września 2023 r.
Imieniny obdchodzą: Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz
Aktualności
Azbest
Nabór wniosków na usuwanie azbestu
24.03.2022

Wójt Gminy Sulików informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił konkursowy nabór wniosków związanych z usuwaniem azbestu na rok 2022.

więcej »
SP Sulików
Dzień otwarty w SP w Sulikowie
21.03.2022

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Sulikowie z inicjatywy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego zorganizowali Dzień Otwarty integrujący społeczność polską i ukraińską.

więcej »
Mammografia
Mammografia
15.03.2022

Bezpłatna mammografia - 23 marca br. - środa, Sulików ul. Pocztowa 7 przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

więcej »
Ogłoszenie
Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert
14.03.2022

Wójt Gminy Sulików informuje, że w wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych  w Gminie Sulików przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty wskazane w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej wybrano następujące oferty:

więcej »
Sołtys
Życzenia z okazji Dnia Sołtysa
11.03.2022

Robert Strzyński Wójt Gminy Sulików wraz z Bogusławem Świątkiem Przewodniczącym Rady Gminy Sulików z okazji Dnia Sołtysa składają wszystkim sołtysom i członkom Rad Sołeckich życzenia.

więcej »
Szkoła Podstawowa w Sulikowie
Wszystkie dzieci nasze są...
10.03.2022
Z inicjatywy Roberta Starzyńskiego Wójta Gminy Sulików dzisiaj w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sulikowie odbyło się spotkanie integracyjne najmłodszych dzieci ze swoimi mamami przybyłymi z Ukrainy.
więcej »
LGD
Ołoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie
09.03.2022

"Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

więcej »
życzenia_2
Życznenia z okazji Dnia Kobiet
08.03.2022

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików wraz z Przewodniczącym Bogusławem Świątkiem z okazji Dnia Kobiet składają wszystkim mieszkankom Gminy Sulików życzenia.

więcej »
Pomoc pogorzelcom
Razem można więcej
07.03.2022

Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików w dniu dzisiejszym otrzymał pomoc z Niemiec z przeznaczeniem dla ukraińskich uchodźców.

więcej »
przetarg
Ogłoszenie o przetargu
03.03.2022

Wójt Gminy Sulików ogłasza II ustny, niegraniczony przetarg na sprzedaż neiruchomości gruntowj zabudowanej budynkiem mieszkalnym w Miedzianej.

więcej »